Dane kontaktowe

Poniżej znajdą Państwo szczegółowe dane kontaktowe do pracowników poszczególnych działów Spółki Wodociągi Płockie.

Zapraszamy do kontaktu!

 

Zarząd
Andrzej Wiśniewski

Prezes Zarządu

Sekretariat\Biuro Zarządu Spółki
Ilona Bombalicka

Asystent Zarządu

Dyrektorzy
Justyna Piotrowicz

Dyrektor ds. Personalnych i Administracji, Rzecznik Prasowy, Pełnomocnik Zarządu ds. ZSZ

Katarzyna Kędzierska

Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych

Marcin Chyczewski

Dyrektor ds. Technicznych

Główny Księgowy
Wiesława Szymańska
Radca Prawny
Agnieszka Grobicka
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Specjalista ds. Obrony Cywilnej
Aneta Ziółkowska
Specjalista ds. BHP i PPOŻ.
Paweł Opasiński
Dział Personalny i Obsługi Zarządu
Agnieszka Szczutowska

Kierownik

Anna Gruda

Referent ds. administracyjnych

Agnieszka Kolankiewicz

Referent ds. windykacji

Anna Jąderko

Specjalista ds. pracowniczych

Malwina Chrobot

Referent ds. edukacji

Agnieszka Łaszkiewicz

Inspektor ds. pracowniczych

Dział Techniczno - Inwestycyjny
Tomasz Strzałkowski

Kierownik

Barbara Szczygieł

Inspektor Nadzoru

Adam Stepkowski

Inspektor Nadzoru

Wojciech Złakowski

Specjalista ds. Technicznych

Dominik Cyraski

Inspektor ds. Technicznych

Anna Szczęsna

Inspektor ds. Technicznych

Małgorzata Olszewska

Specjalista ds. Technicznych

Artur Korzuchowski

Specjalista ds. Technicznych

Tomasz Krusiński

Inspektor Nadzoru

Justyna Soczewska

Inspektor ds. Technicznych

Jednostka Realizująca Projekt
Agata Buczek

Kierownik, Pełnomocnik ds. realizacji projektu (MAO)

Roma Trawczyńska

Radca Prawny

Kamila Pejas

Starszy Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

Justyna Malicka-Straus

Specjalista ds. zamówień i prawnych

Dział Zaopatrzenia i Gospodarki Materiałowej
Janusz Kowalkowski

Kierownik

Anna Wyczałkowska

Specjalista ds. Zamówień i Zaopatrzenia

Marzena Kacperska

Specjalista ds. Zamówień i Zaopatrzenia

Dział Finansowo - Księgowy
Aneta Waćkowska

Kierownik

Marzena Jankowska

Specjalista ksiegowy ds. podatku VAT

Katarzyna Gościniak - Kemicer

Specjalista ds. rachuby i płac

Emilia Karasiewicz

Inspektor ds. księgowych

Joanna Soczewka

Specjalista księgowy ds. gospodarki materiałowej

Anna Mrozowska

Specjalista księgowy ds. środków trwałych

Paweł Zajączkowski

Specjalista księgowy ds. likwidatury

Justyna Dobies

Referent ds. ksiegowości

Dział Planowania i Rozliczeń
Agnieszka Bzymek

Kierownik Działu Planowania i Rozliczeń

Alicja Gościniak

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Marzena Strzałkowska

Inspektor ds. Obsługi Kancelaryjnej

Tatiana Górska

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Maciej Skulski

Specjalista ds. gospodarki wodomierzowej

Marta Daniłło

Inspektor ds. rozliczeń

Aneta Ziółkowska

Referent ds. rozliczeń

Magdalena Kołodziejska - Kraśniewska

Inspektor ds. Obsługi Klienta

Wydział Sieci Wodociągowej
Mariusz Kuciński

Kierownik

Dyspozytor

 

  • alarmowy - 994
  • (24) 364 42 44
Wydział Produkcji Wody
Marcin Gańko

Kierownik

Stanisław Kowalski

Zastępca Kierownika

Karolina Stępińska

Specjalista ds. produkcji wody

Wydział Głównego Mechanika
Marek Kijek

Kierownik

Damian Kurek

Główny Energetyk

Roman Trzebuchowski

Specjalista ds. Energetyki i automatyki

Laboratorium
Elżbieta Olechowska

Kierownik

Renata Szulecka

Zastępca Kierownika

Wydział Oczyszczalni Ścieków
Maciej Bieniowski

Kierownik

Dorota Daniłowska

Zastępca Kierownika

Wydział Sieci Kanalizacyjnej
Andrzej Składanowski

Kierownik

Dział Informatyki
Krzysztof Bańcer

Kierownik

Dział Ochrony Środowiska
Małgorzata Hermanowska

Kierownik

Monika Kurowska

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Weronika Sławańska

Inspektor ds. Ochrony Środowiska